Мешканці окупованої частини Херсонщини скаржаться на корупційні схеми, які організував зрадник Булюк

24 Липня 2023, 08:45
колаборант Віталій Булюк 661
колаборант Віталій Булюк

В окупаційних пабліках з’являються дописи щодо корупції з боку  так званого першого заступника окупаційного уряду Херсонської області, державного зрадника і колаборанта Віталія Булюка.

Так в пропагандистських телеграм−каналах розповідають про злочинні схеми, які застосовує Віталій Булюк в своїй діяльності.

Пропагандистські  ЗМІ країни-агресора розповідають про схеми так званої націоналізації майна, в яких задіяні структури підконтрольні саме Булюку. Схема полягає у фактичному привласнені майна жителів області.

Так пропагандистський телеграм – канал Херсонский типчак пише про зловживання з виплатами заробітної платні бюджетникам та відпустки наближених до Булюка чиновників у Туреччині.

Не задоволені мешканці  окупованої частини Херсонщини і  тим, що у простих рибалок були забрані човни і вони не можуть виходити в море і ловити рибу.

Крім цього є інформація про те, що деякі так звані чиновники окупаційної адміністрації фактично ведуть бізнес  зареєстрованих в Україні  підприємств, які ведуть свою діяльність на тимчасово окупованій території.

Адміністратори і читачі пропагандистських телеграм – каналів радять звертатися до Путіна і вимагають щоб призначали на посади  не місцевих.

 

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024