Внаслідок удару по штабу у Севастополі ліквідовано командувача Чорноморським флотом - офіційно

В результаті успішної спецоперації Сил оборони було завдано суттєвих втрат окупаційним силам Російської Федерації у Севастополі.
Про це повідомляє Телеграм канал Україна сьогодні.
Головнокомандувач Чорноморським флотом РФ був ліквідований завдяки координації дій Спеціальних Сил Опору. Це величезний удар по командуванню окупаційних сил та їхньому ланцюгу командування.
Поза тим, вдалося знищити великий десантний корабель "Мінськ", що призвело до втрат в численності ворожих військ - загалом 62 окупанти не мають можливості повернутися додому.
Також є численні втрати в офіцерському складі окупаційного штабу Чорноморського флоту, де загинуло 34 офіцери та поранено ще 105 осіб. Відразу після успішної операції будівлю штабу також було визнано непридатною для відновлення.
Ця подія свідчить про ефективність дій Сил оборони та наголошує на тому, що неможливо залишити без відповіді окупаційні дії Росії. Українські сили продовжують боротьбу за свою територіальну цілісність та незалежність.
Раніше ми повідомляли що Україна атакувала штаб Чорноморського флоту рф під час наради керівників.
Читайте також:
- Рівне
Рятувальники Рівненщини ліквідували наслідки російської атаки БпЛА
- Миколаїв
На Миколаївщині за добу ліквідували три пожежі: горіли поле, будівля та міський об’єкт
- Мукачево
Понад 350 людей ліквідовують лісову пожежу на Мукачівщині: вже добу триває боротьба з вогнем
- Роздільна
У селі Бецилове на Роздільнянщині планують ліквідувати гімназію: що чекає на учнів та вчителів
- Любешів
Сесія Любешівської селищної ради: що вирішували депутати
