Окупанти в Генічеську повідомили про закінчення ремонту у Школі №3: які справжні причини причини «авралу»

16 Лютого 2024, 13:08
Генічеська школа №3 646
Генічеська школа №3

Російські загарбники оголосили про завершення ремонтних робіт у школі №3 в окупованому Генічеську.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Швидко закінчити ремонт вони вирішили саме перед виборами диктатора Путіна, які пройдуть в березні. 

За словами «сенатора» Ігоря Кастюкевича, який є представником партії загарбників і вбивць «Єдіная Росія», в Херсонській області, підрядник, що діє під керівництвом регіонального керівника Краснодарського краю, обіцяє завершити ремонт до 25 лютого, а школу відкрити для прийому учнів з 1 березня. 

Також, за словами окупанта, цього року планується модернізація ще шести освітніх закладів у Херсонській області, зокрема у Генічеському, Каланчацькому та Скадовському районах.

Генічеська школа №3, яку капітально відремонтували ще в 2019 році, перебуває на «повторному переремонті» окупантів вже більше року. Не дивно, що окупанти раптово вирішили завершити цей ремонт саме перед виборами Путіна, оскільки стало відомо, що школа буде використовуватися, як виборча дільниця на фейкових виборах диктатора Владіміра Путіна

Це не лише підтверджує підлість дій окупантів, але й свідчить про те, що їм не цікаво дбати про добробут та освіту українських дітей. 

Раніше ми повідомляли що Росіяни готуються використати Генічеську школу №3 для своїх виборів: але дітям вчитися не можна

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024