Російські військові у Генічеську вибили вікно у машині з тонованим склом

25 Лютого 2024, 16:59
Агресія росіян на Херсонщині 577
Агресія росіян на Херсонщині

На блокпостах, у Генічеському районі, російські військові руйнують вікна автомобілів, якщо вони затоновані. 

Про це пише сайт Кавун.City 

Постійний користувач звернувся до редації Кавун.City із повідомленням про те, що його зупинили росіяни у Генічеському районі та прикладом автомата вибили скло у його автомобілі. Причому, з боку водія, що могло призвести до серйозних травм водія. На запитання, чому так вчинили, відповіли: «Чому я тебе не бачу? Чому скло затоноване?»

Після цього власник автомобіля вирішив видалити тонувальну плівку з інших вікон свого автомобіля, але тепер виникла проблема: де знайти нове скло для авто? Він заявляє, що ця проблема поширена серед багатьох — він не єдиний, кого російські військові позбавили скла. Чоловік пояснює, що придбати нове скло зараз неможливо в Генічеську — їх просто немає в продажу, і взагалі водіям доводиться відновлювати авто майже повністю самостійно. Неможливо замовити через окупацію і в інших регіонах України. Деякі рекомендують звертатися до Криму, але це вимагає часу і коштів.

 Машину все одно потрібно ремонтувати — я маю годувати родину. А ці потвори російські руйнують життя, ненажерливі. Це така сволота і мразота російська. Напишіть про це саме так, — закликав підписник Кавун.City

Редакція сайту підтверджує, що цей випадок не єдиний, коли користувачі скаржаться на прояви насильства росіян та розбите скло у машин, які мають тонування. 

Раніше ми повідомляли що Окупанти вимагають від місцевих до 1 січня 2024 року замінити водійські посвідчення і перереєструвати авто

Коментар
17/04/2024 Вівторок
16.04.2024