В Генічеську загарбники розказали студентам про те, що місія еСВеО – «конєц прєступлєніям нацизма»

27 Лютого 2024, 09:18
Російська пропаганда 539
Російська пропаганда

У Генічеському медичному коледжі відбулася чергова примусова лекція окупантів на тему «Конєц прєступленіям нацизма: міссія еСВеО»

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Цей пропагандистський захід є частиною загарбницької кампанії, спрямованої на підміну цінностей та перекручення фактів. На другу річницю початку окупаційної «військової операції» в коледжі провели лекцію, спробуючи виправдати свої дії та відвернути увагу від справжніх міркувань. 

Усім нам відомо, що це складна ситуація, деякі молоді люди піддаються українській та західній пропаганді. Окупанти намагаються перекрутити історію та вплинути на свідомість наших громадян через спотворення фактів та розповсюдження брехні, — заявив керівник управління інформаційної політики Херсонської області Євгєній Брік.

 Робота в цьому напрямку є частиною загальної стратегії окупантів у Херсонській області, спрямованої на маніпулювання свідомістю молодого покоління та перекручення дійсності.

Раніше ми повідомляли що В окупованому Генічеську гауляйтер Сальдо вирішив подискутувати про причини нападу Росії на Україну

Коментар
17/04/2024 Вівторок
16.04.2024