В Генічеській громаді колаборанти голосують за Путіна, щоб не було геїв

28 Лютого 2024, 13:42
Колаборанти проти геїв 762
Колаборанти проти геїв

В селі Азовське, яке знаходиться біля Генічеська, колаборанти зробили свій «вільний вибір» на псевдо-досрочних «виборах» диктатора Путіна, керуючись цікавими приводами. 

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

За «традиційні цінності» та «правильне» майбутнє країни проголосували представниці творчого колективу, не першої молодості, які, скоріше за все, достатнбо обмежено уявляють, що відбувається за кордоном. Вірогідно, всю свою точку зору, стосовно цієї теми, вони черпають з безкоштовних комплектів телебачення «Руській мір», що їх безкоштовно масово встановлюють окупанти на окупованій частині Херсонщини.

З самого ранку місцеві мешканці, приїжджаючи з віддалених куточків Херсонської області, активно відвідують виборчі дільниці, демонструючи свою «громадянську позицію» на виборах Президента РФ", - в радінському стилі повідомили в окупаційних ЗМІ.

Представниці творчого колективу села Азовське також взяли участь у голосуванні, стверджуючи, що це стосується майбутнього їхніх дітей і країни в цілому.

Наші діти повинні навчатися «правильно», а не так, як це робиться за кордоном. Росіяни - віруючі люди, у них є душа, - розповіла колаборантка з села Азовське

Вона зазначила, що збереження сімейних цінностей вже «закладено в менталітеті російського народу». 

Мабуть по телебаченню «Руській мір» не дуже розказують, що саме в Росії знаходиться одна з найбільших в світі гей-спільнот. А деякий час тому пікантний скандал сколихнув навіть генічеські колаборантські спільноти.

Наш народний ансамбль «Горлиця» голосує за майбутнє наших внуків і дітей, - підкреслила керівниця азовського творчого колективу.

Таким чином, окупанти активно використовують страх перед «геями» та «втратою традиційних цінностей» як підгрунття для підтримки диктатора Путіна на фейкових «виборах».

Раніше ми повідомляли про Мухін і Вавжків: пікантний скандал колаборантів в Генічеську

Коментар
17/04/2024 Вівторок
16.04.2024