До Генічеської МВА надійшло 250 запитів від мешканців громади: стало відомо, про що просять

02 Квітня 2024, 17:38
Генічеська громада 941
Генічеська громада

Напередодні робочого засідання до Генічеської МВА надійшло 250 запитів від представників різних домогосподарств.

Про це стало відомо з телеграм-каналу Генічеської МВА.

Так, 2 квітня 2024 року, під керівництвом начальника Генічеської МВА Євгенія РОДІОНОВА, відбулося важливе засідання робочої групи, присвячене координації надання допомоги жителям Генічеської міської територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі внутрішньо переміщеним особам та тим, хто знайшов прихисток за кордоном.

Особлива увага була приділена питанням, пов'язаним із забезпеченням медикаментами людей, які страждають від хронічних захворювань, а також вирішенню запитів на допомогу від родин військовослужбовців та інших вразливих категорій населення.

На засіданні обговорювались і питання стосовно оздоровлення дітей громади, можливості працевлаштування та отримання освітніх послуг.

Відповідно до результатів обговорення, начальником Генічеської МВА Євгенієм РОДІОНОВИМ були видані відповідні доручення керівникам виконавчих органів міської ради та військової адміністрації для подальшої роботи над вирішенням нагальних питань громади.

Раніше ми повідомляли що Генічеська МВА підписала меморандум з Благодійною організацією «ХЕРСОН НЕСКОРЕНИЙ»: про що в ньому йдеться

Коментар
17/04/2024 Вівторок
16.04.2024