В окупованому Генічеську на пошті вимагають українські паспорти: за відсутності – пропонують їхати в Україну і отримувати там

03 Квітня 2024, 10:05
Соціальна криза в окупованому Генічеську 76062
Соціальна криза в окупованому Генічеську

В окупованому Генічеську продовжують загострюватися проблеми у соціальній сфері, які загарбники не можуть вирішити вже протягом двох років. 

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Найновіший інцидент стосується отримання дитячого пособія у відділеннях колишньої Укрпошти, які окупанти віджали і створили там свій аналог цієї установи. Варто зазначити, що майже весь колектив закладу перейшов працювати на окупантів. 

Нещодавно, на запит отримання дитячої допомоги у цьому відділенні, там попросили показати український паспорт. На відповідь клієнтів про відсутність у них українських документів, працівники пошти порекомендували їм їхати в Україну та оформляти український паспорт.

Це лише одна з численних проблем, з якими стикаються мешканці окупованого регіону. Окупанти не здатні повністю перейти на свої ресурси та системи реєстрації, що призводить до систематичних недоліків і порушень у наданні соціальних послуг.

Навіть дуже пропросійські колаборанти оберігають українські паспорти вдома, бо розуміють, що у будь-який момент ті можуть знадобитися. Це свідчить про загальне недовір'я та невпевненість серед місцевого населення щодо окупаційного режиму і його можливостей у вирішенні соціальних проблем.

Раніше ми повідомляли що Окупанти розказали, що мають всього одного хірурга на весь Генічеський район: медична криза зростає

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024