Росія розпочала призов українців з окупованої частини Херсонщини на строкову військову службу

12 Квітня 2024, 09:13
Призов окупантів в Генічеську 1460
Призов окупантів в Генічеську

Росія вперше розпочала призов українців з окупованої частини Херсонщини на строкову військову службу.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Згідно з інформацією окупантів, збірні пункти почнуть приймати молодь з 15 квітня 2024 року. Відповідно до указу Владіміра Путіна віком від 18 до 30 років мають бути призвані 150 тисяч чоловіків. Це вперше, коли молодь з окупованих територій Херсонщини призивається на службу в армії РФ, і жодних виключень для цих територій не передбачено. Навіть у друкованому спецвипуску «Комсомольской правди», розповсюджуваному на окупованій території Херсонщини, це підтверджується.

Наразі немає інформації про кількість призовників з окупованої Херсонщини у відкритих джерелах. Мешканці окупованих територій можуть отримати повістку особисто в руки або через окупаційний портал «Держпослуги». За неявку у військкомат передбачено штраф у розмірі 200 тисяч рублів.

Варто відзначити, що в Генштабі РФ запевняють, що не планують відправляти строковиків на службу в окуповані російською армією регіони. Однак, досвід показує, що росіянам і їхнім заявам не варто довіряти.

Раніше стало відомо, що нформація про утворення «Фєдєрального казьоного учрєждения Воєнний комісаріат Хєрсонской області» з'явилася в російському «Єдіном государствєнном рєєстрє юрідічєскіх ліц» наприкінці липня 2023 року. Він розміщений в окупованому Генічеську за адресою Гоголя 192, в двоповерховій будівлі перед вʼїздом на металобазу. А додаткові пункти призову окупанти розмістили неподалік від Генічеського ринку, в частині будівлі згорілого раніше військкомату.

Раніше ми повідомляли що В Генічеську окупанти відкрили військкомат

***

Ця публікація здійснена за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.  Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю СІД Медіа Груп і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024