Окупанти під виглядом розвитку інфраструктури створюють альтернативні маршрути зʼєднання Херсонщини з Кримом

14 Квітня 2024, 09:56
Окупанти будують альтернативні шляхи 1322
Окупанти будують альтернативні шляхи

Окупаційні сили, контролюючи південну частину Херсонської області, активно розширюють і відновлюють автошляхи, створюючи альтернативні маршрути між Росією та окупованим Кримом через прилеглі території. 

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Початок великих капітальних робіт припадає на березень 2024 року, коли російські військові розпочали ремонт та суттєве розширення узбіччя автошляху між Новотроїцьким і Чаплинкою, розміщеним уздовж берегів озера Сиваш. За данними супутникових знімків, відзначається збільшення ширини узбіччя щонайменше удвічі від початку робіт. Місцеві мешканці стверджують, що що раніше між селами Новотроїцьке і Чаплинка існувала лише проста дорога, а тепер росіяни проводять капітальну, широку трасу з двома смугами руху в кожному напрямку. 

Проте, за інформацією, яку місцеві мешканці надали редакції Район.Генічеськ на цій ділянці є слабке місце неподалік села Сивашівка. Місцеві називають його «дамба». Це вузька ділянка, яка проходить через водойму. Із за особливостей ландшафту, обхід цієї ділянки дуже ускладнений. Координати розташування і інформацію про дамбу вже знають у ЗСУ, тому радимо місцевим уникати частого руху цією ділянкою шляху.

Важливою метою цього ремонту є покращення логістики російської окупаційної армії на Херсонському фронті, що свідчить про стратегічний характер цих робіт. Окрім того, згідно з повідомленнями окупаційних адміністрацій, у найближчий час планується відновлення приблизно 100 кілометрів доріг регіонального значення на інших ділянках південного напрямку Херсонщини. Такі ремонтні роботи входять у плани окупаційної державної компанії «Автодор» на 2024 рік.

Раніше ми повідомляли що У Генічеському районі окупанти міняють дорожні знаки з українських на російські

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024