Російські загарбники привезли експонати з війни проти України до школи-інтернату в окупованому Генічеську

17 Травня 2024, 18:04
Російські окупанти в школі Генічеська 1398
Російські окупанти в школі Генічеська

В окупованому Генічеську російські військові продовжують пропагандистські заходи, націлені на українську молодь. 

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Напередодні Міжнародного дня музеїв загарбники з Росгвардії передали до Генічеської школи-інтернату «експонати» з війни проти України.

Серед переданих предметів:

  • елементи форменого одягу та спорядження окупантів з Росгвардії, 
  • макет автомата Калашнікова, 
  • ящики з-під боєприпасів 
  • і гільза від артилерійського снаряда калібром 100 міліметрів. 

За словами окупантів, ці речі мають «зберігати пам'ять про значимість служби для збереження миру та порядку в регіоні».

«Раніше школярі та педагоги звернулися до нас з проханням допомогти наповнити фонд музею школи. І сьогодні привезені експонати зайняли гідне місце на виставці. Впевнений, що передані речі послужать благородній справі патріотичного виховання підростаючого покоління», – зазначив загарбник з Росгвардії Алєксєй А. 

Однак, за цим заходом стоїть черговий тиск російської пропаганди на українських на дітей, які проживають на окупованих територіях. Окупанти використовують такі акції для впливу на свідомість молоді, нав'язуючи свою ідеологію та спотворюючи реальність. Використовуючи вчителів як посередників, російські загарбники намагаються формувати у дітей хибне уявлення про події, які відбуваються в Україні, і пропагувати «героїзм» російської окупаційної армії.

Привезені «експонати» – це не просто військові предмети, а інструменти для маніпуляції свідомістю дітей, змушуючи їх сприймати агресію як захист і вторгнення як благородну місію.

Раніше ми повідомляли що В окупованому Генічеську російські загарбники використовують вчителів-колаборантів, як поліцаїв: стало відомо, за чим їм поручили стежити

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024