В окупованому Генічеську «єдинороси» відкрили бібліотеку: вона більше схожа на шпаківню

18 Травня 2024, 10:15
Бібліотека-шпаківня в Генічеську 1250
Бібліотека-шпаківня в Генічеську

Нова пропагандистська вигадка «Єдіной Росіі» в окупованому Генічеську здивувала міцевих мешканців своїм «масштабом».

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

На одній з алей окупованого Генічеська з'явилася «відкрита бібліотека», яка більше нагадує шпаківню, чи годівницю для птахів. В цій «бібліотеці» російські пропагандисти розмістили книги рязанських авторів, які, за ствердженнями окупантів, були доставлені представниками регіонального «шефа» Генічеська. Ця подія відображає стратегію і безглуздя пропаганди, яку активно розгортає партія «Єдіная Росія» на тимчасово окупованих територіях.

«Тепер ці книги доступні для херсонців безкоштовно: краєзнавчий нарис Н. Хвостової «Перша світова війна в долі наших земляків» і видання А. Кузякова «Поклонімся великим тєм годам»», – написали пропагандисти в описі до цієї події

Чому цей «шикарний асортимент» в три примірника пропагандистської макулатури доступний тільки для «херсонців» – окупанти не пояснили.

Варто нагадати, що в рамках «шефської допомоги» рязанці регулярно постачають макулатуру до бібліотек та шкіл окупованої частини Херсонщини. Однак варто розглядати це як спробу підтримати пропагандистські зусилля, спрямовані на вплив на свідомість місцевого населення.

Раніше ми повідомляли Загарбники завозять свою пропагандистську макулатуру до місцевих бібліотек окупованої Херсонщини

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024