«Za самбо»: в Генічеську окупанти провели спортивні змагання, назва яких схожа на тост

20 Травня 2024, 17:22
Колаборант Володимир Семілєтов 1279
Колаборант Володимир Семілєтов

Російські загарбники на окупованих територіях Херсонщини продовжують використовувати спортивні заходи та дітей для поширення своєї пропаганди. 

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

В черговий раз це підтвердило проведення змагань з самбо, яке відбулося на базі Генічеського медичного коледжу.

На змагання окупанти примусово зібрали понад 80 учасників з Генічеського, Новотроїцького, Чаплинського районів та Мелітополя. Переможцям та призерам вручили медалі та дипломи із символікою росії та путінської партії вбивць і загарбників «Єдіная Росія».

Ці змагання були організовані в межах партійного проєкту «Єдиної Росії» під дуже дивною назвою з російською свастикою «Za самбо». Метою заходу була не стільки популяризація спорту, скільки партійна реклама й впровадження серед дітей ідеологічних наративів окупантів.

У своїх публікаціях окупаційні ЗМІ засвітили чергового генічеського колаборанта Володимира Семілєтова. Він, як і його батько (дитячий футбольний тренер), пішли на співпрацю з окупантами. Просимо відповідні органи звернути увагу на сімʼю Сємілєтових, щоб вони обовʼязково отримали належне за свої дії.

Пропагандистські дії, спрямовані на формування у молодого покоління викривлених цінностей та ідеологічних стереотипів, повинні бути засуджені, а винуватці – отримати справедливе покарання за українськими законами.

Раніше ми повідомляли, що В окупованому Генічеську російські вигнанці у спорті провели тренування для українських дітей

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024