В школах окупованого Генічеська вчителі-колаборанти провели свято до Дня піонерії

21 Травня 2024, 08:48
Російська пропаганда в Генічеську 1126
Російська пропаганда в Генічеську

Колаборанти в Генічеській школі відзначили свято піонерії

В окупованому Генічеську вчителі-колаборанти продовжують поширювати російську пропаганду серед учнів. 

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

У Генічеській школі №1 під керівництвом директорки закладу, колаборантки Наталії Галки відзначили свято піонерії, провівши урок під назвою «Разговори о важном».

Під час цього заходу учням розповіли про історію піонерського руху та його основні «цінності». Однак справжня мета таких уроків – виховання у дітей лояльності до окупаційної влади та підготовка їх до майбутнього життя в умовах російської окупації та цінностях Совєтского союза.

Уроки «Разговори о важном» проводяться вчителями-колаборантами з 2022 року щопонеділка. Перед початком заняття відбувається урочиста лінійка, на якій лунає гімн Російської Федерації та піднімається російський прапор. Ці заходи є частиною систематичної кампанії з промивання мізків молодого покоління.

Ми закликаємо повідомляти про всі випадки використання дітей у пропагандистських цілях окупантів та фамілії вчителів-колаборантів. Це допоможе забезпечити справедливість і прягнути до відповідальності всіх причетних до промивання мізків українських дітей.

Для повідомлень про злочини ворога та колаборантів просимо користуватися офіційними каналами комунікації.

Раніше ми повідомляли, що Росіяни вводять новий пропагандистський предмет у школах Херсонщини: стало відомо, чого будуть навчати

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024