Росіяни активно вербують молодь з окупованого Генічеська до вступу у свої ряди

21 Травня 2024, 09:06
Вербування молоді в Генічеську 1147
Вербування молоді в Генічеську

Російські окупанти активно вербують молодь Генічеська до вступу у свої ряди.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

У Генічеську, окупованому російськими загарбниками, загарбники провели черговий «профорієнтаційний урок» в рамках програми «ГосСтарт.Діалог». Цей захід є лише однією із складових стратегії окупаційної влади з вербування української молоді у свої ряди.

Проект «ГосСтарт.Діалог» був запущений на окупованій частині Херсонської області восени минулого року. З початку 2024 року з учнями було проведено вже 7 таких зустрічей, призначених для пропаганди і відвертої вербування молоді на користь окупантів. Ця остання зустріч стала завершальною у цьому півріччі.

Також у межах цієї програми в області реалізується напрямок «ГосСтарт.Стажування». Ця програма передбачає можливість студентам старших курсів наближено ознайомитися зі структурою окупаційних відомств і отримати практичний досвід роботи в галузі державного та муніципального управління Російської федерації.

Офіційно такі заходи презентують як можливість для молоді познайомитися з кар'єрними можливостями та отримати досвід роботи. Однак справжня мета полягає в підтримці окупаційної влади та залученні молоді до служби у ряди окупантів.

Ці заходи свідчать про безперервні спроби окупантів залучити молодь до своїх інтересів і підтримати нелегітимну окупацію території. 

Раніше ми повідомляли, що В окупованому Генічеську російські поліцаї відкатали відбитки пальців у дітей

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024