На Херсонщині ряджених «казаків» окупанти автоматично мобілізують на війну

25 Травня 2024, 09:14
Мобілізація казаків 10897
Мобілізація казаків

На окупованій частині Херсонщини ряджених псевдокозаків автоматично мобілізують і направлять на війну проти України.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Кремль планує розширити свій військовий контингент на території України за допомогою «казаків», яких відправлять на війну без їхньої згоди. Міністерство оборони РФ вже розробило законопроект, який передбачає включення всіх казаків до мобілізаційного резерву армії. Цей крок дозволить окупантам залучати козаків до військових операцій «у спрощеному порядку», відмінивши індивідуальний контракт з міністерством оборони, як це було раніше.

Останні два роки на Херсонщині, зокрема в окупованому Генічеську, окупаційна влада усіляко зрощувала і стимулювала розвиток таких псевдовійськових організацій. У них найчастіше записувалися безробітні або пенсіонери, які підтримували російську владу та агресію проти України. Таким чином російська окупаційна влада підготувала для них пастку і тепер їм доведеться не словом, а ділом підтвержувати свою «удаль молодєцкую» і «військові навички» на фронті.

Така маніпуляція російської влади не є новою, оскільки вони вже використовували псевдокозацькі організації для своїх військових цілей ще з часів початку вторгнення в Україну у 2014 році. 

Раніше ми повідомляли, що На Херсонщині зафіксовані випадки домагання до школярів з боку російських “казаків”

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024