В музеї окупованого Генічеська загарбники проводять пропагандистські екскурсії для школярів: їм допомагають місцеві колаборанти

25 Травня 2024, 10:23
Колаборантка Любов Скачкова 995
Колаборантка Любов Скачкова

В Генічеському краєзнавчому музеї російські пропагандисти організовують екскурсії для місцевих школярів. На цих заходах вони просувають ідеї «руського міра» та кремлівську пропаганду для дітей.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Відповідно до заяви представника партії загарбників і вбивць «Єдіная Росія» Алєксандра Хлюстова, учні  шкіл Генічеського району відвідують краєзнавчий музей з метою вичення істоірії.

«Сьогодні учні однієї зі шкіл Генічеського району відвідали краєзнавчий музей. Подібна екскурсія також відбулася в Скадовську. Ми прагнемо частіше вести школярів на подібні екскурсії, щоб діти зрозуміли історію більш наочно», – розповів заступник секретаря регіонального відділення партії «Єдина Росія» Олександр Хлюстов.

 Представник партії загарбників відзначив, що планується додаткова активізація подібних заходів з метою поглибленого вивчення історії серед школярів.

Варто зазначити, що екскурсії організовуються спільно з місцевими музеями, а працівники останніх стверджують, що учні з міських шкіл часто відвідують їх, але групи із сільських територій організувати складніше. 

Проводить такі «екскурсії» з поширення російських наративів місцева колаборантка, гідесса та екскурсоводка – Любов Скачкова. Вона часто зʼявляється у камерах російських пропагандистських ЗМІ та залюбки ділится враженнями про те, як допомагає промивати мізки українським дітям і допомагає окупантам поширювати кремлівські наративи.

Раніше ми повідомляли, що У Краєзнавчому музеї окупованого Генічеська колаборанти презентували книгу «Гнєздо Щастлівцева»

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024