У Генічеській бібліотеці окупанти провели урок слов'янської письменності для школярів

25 Травня 2024, 10:40
Колаборантка Ельвіра Скобкіна 1119
Колаборантка Ельвіра Скобкіна

У Генічеській «модельній» бібліотеці відбувся урок слов'янської писемності для школярів, який провели місцеві колаборанти за завданням окупантів.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

У форматі вікторини учні ознайомилися з російською версією історії виникнення писменності, а також перевірили свої знання прислів'їв і «історичних подій». Найактивнішим учасникам окупанти вручили книги.

«Подібні заходи проводяться регулярно. Діти залюбки відвідують їх. Радує той факт, що література є популярною серед молодого покоління», — відзначила колаборантка, головна спеціалістка «відділу культури» Генічеського району Ельвіра Скобкіна.

Ельвіра Скобкіна, народжена 23 березня 1964 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. 

Починаючи з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів, Скобкіна стала однією з тих, хто в перші дні війни перейшов на ворожий бік, ставши інструментом у руках проросійських чиновників. Отримала нову «посаду» від рашистів — вона стала ведучим бібліотекарем у так званому державному установі культури «Публічна бібліотека». Також вона стала членом Комуністичної партії Росії у місті Генічеськ і зараз активно виступає на пропагандистських заходах, організованих місцевими окупантами та представниками путінського режиму в Херсонській області.

Крім того, Скобкіна підтримала анексію Херсонської області та з ентузіазмом брала участь у псевдореферендумі. Після цього зрадниця виступала кандидаткою на псевдовиборах депутатів окупаційного органу  «Новотроїцького муніципального округу» першого скликання від Комуністичної партії Росії.

За зраду Батьківщини та просування ідей «руського міра» на колаборантку чекає справедлива кара. Скоро вона понесе відповідальність за всі свої злочини.

Раніше ми повідомляли, що В музеї окупованого Генічеська загарбники проводять пропагандистські екскурсії для школярів: їм допомагають місцеві колаборанти

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024