Окупанти завезуть на Херсонщину вчителів з РФ: які справжні причини для таких кроків

26 Травня 2024, 09:30
Брак кадрів у окупантів 989
Брак кадрів у окупантів

Російські окупанти на окупованих територіях Херсонщини стикаються з серйозною соціальною кризою та браком кадрів. 

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Через масову відмову місцевого населення співпрацювати з загарбниками, росіяни змушені шукати педагогів на території РФ.

Найгостріша ситуація з вчителями спостерігається на окупованих територіях півдня України. Для вирішення цієї проблеми окупанти запустили спеціальну програму фінансової підтримки російських вчителів, які згодні приїхати до України. Їм обіцяють високі премії та різноманітні пільги, щоб привабити їх до участі у цій програмі.

До України планують привезти вчителів з різних регіонів РФ, зокрема з Осетії, Башкортостану, Челябінської, Курської, Свердловської та Іванівської областей. Проте головною метою цієї програми є не лише заповнення вакансій, а й ідеологічний вплив на дітей з окупованих територій. Російські вчителі повинні впроваджувати російську пропаганду та перекручувати історичні факти, щоб посилити антиукраїнські настрої серед місцевого населення.

Нові групи вчителів з рф планують розпочати роботу вже з нового навчального року.  Цей процес викликає серйозне занепокоєння, адже він спрямований на промивання мізків українським дітям та нав'язування їм спотворених історичних наративів.

Незважаючи на всі зусилля окупантів, місцеве населення продовжує чинити опір та відмовляється від співпраці з ворогом. Відсутність підтримки серед місцевих жителів змушує росіян вдаватися до все більш відчайдушних заходів, щоб зберегти контроль над тимчасово окупованими територіями.

Окрім ідеологічного впливу, завезені вчителі можуть використовуватися окупантами для збору інформації та посилення контролю за місцевим населенням. Тому українське підпілля закликає місцевих жителів бути обережними та повідомляти про будь-які підозрілі дії окупантів та їхніх поплічників.

Раніше ми повідомлял, що Соціальна криза на Херсонщині зростає: окупанти беруть директорами навчальних закладів лаборантів і двірників

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024