Російські поліцаї кошмарять таксистів в окупованому Генічеську: стало відомо, що вимагають

26 Травня 2024, 09:50
Поліцаї кошмарять таксистів в Генічеську 1424
Поліцаї кошмарять таксистів в Генічеську

В окупованому Генічеську російські поліцаї продовжують тиск на місцевих жителів. 

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Цього разу під прицілом опинилися таксисти, яких звинувачують у нелегальних перевезеннях і порушенні правил безпеки. 

За інформацією, опублікованою в окупаційних ЗМІ, у Генічеську були проведені рейдові оперативно-профілактичні заходи під кодовою назвою «Таксі». Про це повідомила окупаційна пресслужба «головного управління МВС Росії по Херсонській області».

Заходи були організовані співробітниками «Державтоінспекції» спільно з представниками «Військової автомобільної інспекції Південного військового округу». Офіційною метою операції була профілактика аварійності з участю таксі, а також виявлення фактів нелегальних перевезень пасажирів і багажу та незаконного встановлення на автомобілях опізнавального знака «легкове таксі».

Проте місцеві жителі розповідають іншу версію подій. За їхніми словами, такі рейди використовуються для додаткового тиску на підприємців, які намагаються вижити в складних умовах окупації. Поліцаї вдаються до безпідставних перевірок документів, вимог хабарів та конфіскації автомобілів. Таксистів змушують проходити численні перевірки, часто з порушенням їхніх прав та без надання юридичних підстав для таких дій.

«Це не просто перевірки, це справжній терор», – розповідає один з місцевих таксистів, який, зі зрозумілих підстав, побажав залишитися анонімним. «Нас змушують оформляти купу зайвих документів та передавати інформацію про пасажирів російським кураторам, аби уникнути проблем. Багато хто вже просто не може працювати і виживати в таких умовах».

Ці рейди є частиною ширшої кампанії російських окупаційних сил, спрямованої на контроль і підкорення місцевого населення. Використовуючи такі методи, окупанти намагаються змусити людей співпрацювати або ж залишити регіон, аби посилити свою владу над територією.

Ситуація з таксистами в окупованому Генічеську ще раз підтверджує, що під окупацією місцеві жителі змушені жити в умовах постійного страху і тиску. 

Раніше ми повідомляли про ФСБ таксі: як російські спецслужби використовують таксі для збору даних в окупації

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024