В окупованому Генічеську окупанти визнають провал «сухого закону»

29 Травня 2024, 08:41
Гаїшники в окупованому Генічеську 970
Гаїшники в окупованому Генічеську

В окупованому Генічеську окупанти визнають провал сухого закону, який вони ввели більше двох років тому.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

Окупаційні сили в Генічеську намагаються боротися з вживанням алкоголю серед місцевого населення, проводячи акції та рейди. Незважаючи на введений два роки тому сухий закон, місцеві жителі продовжують споживати алкоголь через стреси, пов’язані з життям під окупацією.

Днями Генічеське окупаційне управління внутрішніх справ провело акцію «Тверезий водій». Про це повідомили в ГУ МВС Росії по Херсонській області. Під час рейду співробітники автоінспекції роздавали водіям інформаційні буклети, нагадуючи про суворі штрафні санкції для тих, хто сідає за кермо в нетверезому стані.

За даними буклетів, водії, спіймані в стані алкогольного сп’яніння, ризикують втратити права на 1,5-2 роки та отримати штраф у розмірі 30 тисяч рублів. При повторному порушенні передбачено позбавлення прав на 3 роки та штраф у 50 тисяч рублів.

Цією «акцією» окупанти, фактично, розписалися у власній неспроможності якось впливати на цю ситуацію. Місцеві жителі продовжують вживати алкоголь, що окупанти фактично визнають через постійні акції та рейди. Стреси від життя в окупації та невизначеність майбутнього змушують людей шукати полегшення в алкоголі, незважаючи на заборони та ризик штрафів.

Нагадаємо, що сухий закон у Генічеську був введений два роки тому окупаційною владою, але він не зміг змінити поведінку населення. Навіть регулярні рейди та штрафи не зупиняють людей від вживання алкоголю.

Раніше ми повідомляли, що Окупанти заборонили носити поліцаям форму на Херсонщині: стало відомо, з чим це повʼязано

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024