Росгвардійці розказують дітям в окупованому Генічеську про мужність: навчають, чого самі ніколи не мали

29 Травня 2024, 14:47
Російські окупанти в школах Генічеська 849
Російські окупанти в школах Генічеська

В окупованому Генічеську російські військові активно проводять пропагандистські заходи серед українських дітей, намагаючись вкоренити їм проросійські ідеї. 

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

Нещодавно в місцевій школі-інтернаті відбувся так званий «урок мужності», організований співробітниками ОМОН Росгвардії.

За інформацією прес-служби управління Росгвардії, на заході діти мали змогу ознайомитися з екіпіровкою та амуніцією, яку використовують спецпідрозділи російських загарбників. 

Ці заходи мають на меті не стільки показати дітям військове спорядження, скільки формувати у них позитивне ставлення до російських загарбників. Російські окупанти намагаються переконати молоде покоління в «героїзмі» та «мужності» своїх військових, пропагуючи ідеї «русского мира» в освітніх закладах. 

При цьому, міжні «окупанти» не забувають заблюрити свої обличчя на фотографіях пропагандистських ЗМі. Вони бояться бути впізнаними і ліквідованими українським підпіллям, що діє на окупованій території.

 

 

Такі дії окупантів є частиною ширшої стратегії Росії щодо асиміляції українських дітей на тимчасово окупованих територіях. Вони навмисно створюють ситуації, де діти змушені взаємодіяти з окупантами та їхньою пропагандою, замість того щоб отримувати об'єктивну освіту і розвиватися в мирних умовах.

Місцеві жителі висловлюють занепокоєння тим, що подібні заходи мають на меті змінити світогляд дітей, спонукаючи їх до лояльності до окупаційної влади і налаштовуючи проти України. Ці події демонструють, як окупанти використовують освітні установи для поширення своєї пропаганди, намагаючись впливати на наймолодших і найвразливіших членів суспільства.

З огляду на цю ситуацію, важливо пам'ятати про необхідність захисту прав дітей та забезпечення їхнього доступу до якісної та неупередженої освіти, вільної від зовнішнього політичного тиску та пропаганди. Багато місцевих дітей з Генічеського району, перебуваючи в окупації, продовжують навчатися онлайн зі своїми вчителями.

Раніше ми повідомляли, що В окупованому Генічеську зʼявилась «парта гєроя»: стало відомо, що це за пропагандистський винахід

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024