Окупанти показали, як виглядає школа-інтернат в окупованому Генічеську: чи стане вона таким же довгобудом, як Школа№3

29 Травня 2024, 15:07
Генічеська школа-інтернат 1009
Генічеська школа-інтернат

Росіяни майже два роки не можуть завершити ремонт у Школі №3 окупованого Генічеська, але вже взялися до ремонту у Школі-інтернаті.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

Окупаційні медіа повідомили про хід капітального ремонту в Генічеській санаторній школі-інтернаті, який триває вже понад місяць. За їхніми словами, роботи виконують фахівці з Псковської області, і вони мають завершитися до 1 вересня. Водночас, окупаційна влада вже два роки не може завершити ремонт у школі №3 Генічеська, що викликає значні сумніви щодо спроможності виконання цих робіт.

За словами кореспондентів пропагандистських ЗМІ, у школі-інтернаті не проводили капітального ремонту з моменту її будівництва. Проте на відео у сюжеті видно зняті євро-підвіконня та пластикові вікна, а також залишки штукатурки-короїд у коридорих закладу. Місцеві мешканці також знають, що в кабінетах також були виконані ремонти, зроблені натяжні стелі та встановлені інтерактивні дошки та інше обладняння.

Все це робилося завдяки директорці Наталії Косовій, яка загинула в перший день вторгнення в Генічеськ від розриву російської міни у її подвірʼї.

Представники окупаційної влади стверджують, що завдяки зусиллям підрядної організації, діти зможуть повернутися до відремонтованої школи вже до початку нового навчального року. Проте, подібні обіцянки звучать вже не вперше.

Ремонт школи №3 Генічеська, який мав бути завершений ще два роки тому, досі не завершено. Відомо, що роботи в цій школі затягуються через постійні крадіжки та відмивання коштів місцевими колаборантами на чолі з гауляйтером Володимиром Сальдо. Через такі дії з боку окупаційної адміністрації, ремонтні роботи в школі-інтернаті мають всі шанси стати черговим довгобудом.

Місцеві жителі скаржаться на якість виконаних робіт та сумніваються, що ремонт вдасться завершити вчасно. Вони відзначають, що більшість обіцяних покращень залишається лише на папері, тоді як реальна ситуація залишається незмінною.

Таким чином, попри заяви окупаційної влади, завершення ремонтних робіт у Генічеській школі-інтернаті до початку нового навчального року виглядає сумнівним. Місцеві жителі вважають, що підрядники, найняті окупантами, не зможуть впоратися з поставленими завданнями, а кошти, виділені на ремонт, продовжать зникати в кишенях корупціонерів.

Раніше ми повідомляли, що Росіяни розпочали ремонт в одній зі шкіл окупованого Генічеська: на місцевих чекає ще один затяжний довгострок

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024