В окупованому Генічеську пройшла подія під назвою «В Росіі наш дом і сіла»: стало відомо, що там відбувалося

11 Червня 2024, 08:50
Російська пропаганда в окупованому Генічеську 253
Російська пропаганда в окупованому Генічеську

Російські окупанти продовжують поширювати свою пропаганду через дітей на Херсонщині.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

На окупованих територіях Херсонської області російські окупанти активно використовують дітей для поширення своєї пропаганди. 7 червня відбулося нагородження учасників районного конкурсу образотворчого мистецтва «В Росіі наш дом і сіла», приуроченого до Дня Росії.

Церемонія нагородження учасників проходила у Генічеському Центрі культури та дозвілля, де всім учасникам вручили дипломи і грамоти, а також художні книги з підписом голови «Генічеського муніципального округу», гауляйтерки Олени Терських. Вона привітала дітей та побажала їм подальших «успіхів у творчості».

Особливо варто «відзначити» участь у заході голови Генічеської територіальної виборчої комісії колаборантки Ольги Кулик, яка не тільки привітала учасників, але й розповіла їм про виборчу систему Російської Федерації. Дітям були вручені «настільні книги молодого виборця Херсонської області», що ще раз підкреслює спробу окупантів формувати лояльність до російської влади з самого раннього віку.

Російські окупанти намагаються використати дітей як інструмент для поширення своїх ідей і легітимізації свого контролю над регіоном.

Раніше ми повідомляли, що Російські окупанти організовують дитячі військові літні табори на Херсонщині: канікули з Росгвардією

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024