Креветка-окупант: російські загарбники виявили нову популяцію чорноморської креветки в акваторії Азовського моря у берегів Херсонської області

11 Червня 2024, 09:12
Чорноморська креветка 274
Чорноморська креветка

Чорноморські креветки змінюють свій ареалу існування через вплив окупантів в Азовському морі.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

На тлі екологічних змін у природному середовищі Азовського моря, російські науковці виявили нову популяцію черноморської креветки в акваторії Азовського моря у Херсонській області. Це свідчить про серйозні зміни в екосистемі, спричинені діями російських окупантів.

За словами «ведучого наукового співробітника Південного наукового центру РАН», доктора біологічних наук Олега Степаняна, знайдений вид креветки раніше не виявлявся в Азовському морі поблизу узбережжя Херсонської області. Це ставить під сумнів природну екологічну рівновагу регіону та свідчить про руйнування екосистеми через екоцид, який здійснили російські загарбники.

Дослідники окупантів провели дві експедиції по всій акваторії Азовського моря, і це перше виявлення нового виду креветки в цьому регіоні. Вони відзначають, що сучасні умови Азовського моря стають «привабливими для нових видів», які раніше були характерними для Чорного моря.

Такі зміни можуть мати серйозні наслідки для місцевої екосистеми, включаючи зміни в розподілі ресурсів та конкуренцію між видами. 

Подібні вияви показують важливість вивчення та захисту морських екосистем в умовах загрози антропогенного впливу та окупаційних дій.

Раніше ми повідомляли, що Окупанти виявили, що Азовському морі швидко розмножився гамарус: що це за істота і до чого це призведе

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024