Окупанти евакуюють сім'ї військових ППО з Криму: що сталося

12 Червня 2024, 12:52
Окупанти в Джанкої 1226
Окупанти в Джанкої

Окупанти евакуюють сім'ї військових ППО з  Джанкоя.

Про це повідомляє партизанський рух «АТЕШ»

Російські військові отримали наказ евакуювати свої сім'ї з окупованого Криму. За інформацією агента АТЕШ, що входить до розрахунку системи ППО, дислокованої в селі Осовини, командири видали «рекомендацію» розпочати евакуацію родин військовослужбовців до військових містечок Південного військового округу РФ.

Ці заходи збігаються з переміщенням систем ППО до Бєлгородської області, що ставить під загрозу безпеку Криму, залишаючи його без належного захисту. Одночасно, російські війська створюють нові мобільні групи ППО для боротьби з безпілотними літальними апаратами, використовуючи зенітні установки ЗУ-23-2. Це вказує на стратегічну переорієнтацію та підготовку до нових викликів у обороні, тоді як основна увага відводиться від Криму.

Цей розвиток подій свідчить про посилення занепокоєння серед російських окупантів і є черговим доказом того, що окупаційна влада усвідомлює свою вразливість та готується до можливих наступів. Українці, які залишаються на окупованих територіях, продовжують страждати від примусової політики та дій загарбників.

Раніше ми повідомляли, що У Джанкої зафіксовано масове переміщення військової техніки окупантів

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024