Колаборантка з Генічеська, яка минулого року ледь не загинула в пʼяній аварії, отримала підозру від СБУ: карма в дії

12 Червня 2024, 13:16
Колаборантка Анастасія Яремко 1663
Колаборантка Анастасія Яремко

Колаборантка з Генічеська отримала від СБУ підозру в колабораційній діяльності.

Про це стало відомо з сайту Офісу Генерального прокурора України.

25-річна Анастасія Яремко з окупованого Генічеська отримала підозру від Служби безпеки України за співпрацю з окупаційною владою. Як стало відомо, вона добровільно взяла участь у незаконних виборах на тимчасово окупованій території.

Слідчі встановили, що Анастасія Яремко, весною 2023 року, прийняла пропозицію стати секретарем так званої «Генічеської територіальної виборчої комісії». Вона разом зі своєю бабушкою колаборанткою  Ольгиою Кулик активно брала участь у формуванні її складу та дільничних виборчих комісій, що сприяло незаконному проведенню виборів на окупованих територіях.

Яремко також займалася підготовкою документів щодо результатів цих незаконних виборів та брала участь у прийнятті рішень «Генічеською ТВК» про їх результати. Як наслідок, 20 депутатів були призначені до незаконного окупаційного органу влади в Генічеську.

За ці дії Анастасії Яремко загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна згідно з ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Це не перший випадок співпраці Анастасії Яремко з окупантами. Відомо, що разом зі своїм батьком Станіславом Яремко вона цькувала мешканців Генічеської громади, які не підтримували окупацію, публікуючи їхні персональні дані в групі «Ждуни Геническа», який пізніше перейменували в «Ждуни Херсон».

Окрім того, у серпні 2023 року Яремко потрапила в ДТП на трасі Генічеськ-Новоолексіївка, в результаті якої загинули дві пасажирки і водій. Всі пасажири і водій були в стані сильного алкогольного спʼяніння. Незважаючи на дуже серйозні травми, вона все ж таки вижила, але зазнала суттєвих пошкоджень обличчя.

Раніше ми повідомляли, що Колаборанти-поліцейські з Генічеська постануть перед судом

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024