Окупанти в Генічеську відкрили дошку пам'яті за загиблими загарбниками зі Скадовська

13 Червня 2024, 08:29
Меморіальна дошка окупантів в Генічеську 1179
Меморіальна дошка окупантів в Генічеську

Окупанти в Генічеську відкрили дошку пам'яті за загиблими загарбниками зі Скадовська.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

У Генічеську відкрили меморіальну дошку на честь загиблих «співробітників військового слідчого відділу Слідчого комітету Росії», які загинули внаслідок ракетного удару ЗСУ по Скадовську у листопаді 2022 року. Церемонія відкриття відбулася під гімн Росії.

«Сьогодні ми зібралися тут, щоб відкрити пам'ятну меморіальну дошку і вшанувати пам'ять наших колег, які віддали своє життя, захищаючи нашу свободу і безпеку», – сказав на відкритті «меморіалу» загарбник з військового слідчого управління СК Росії.

Ця подія є черговим кроком у спробах окупаційної влади закріпити свою присутність на тимчасово захоплених територіях України та створити ілюзію легітимності своєї влади. Відкриття меморіальної дошки в Генічеську – це не лише акт пропаганди, але й спроба виправдати свої дії на українській землі.

Насправді, подібні заходи є частиною ширшої стратегії окупантів, спрямованої на нав'язування своєї ідеології та перекручування реальності. Окупанти використовують пам'ять про загиблих окупантів, як інструмент для зміцнення своєї влади та легітимізації присутності на території України.

Цей акт пропаганди є ще одним доказом того, що Росія продовжує порушувати міжнародне право і не збирається припиняти свої агресивні дії. Тим часом, справжні герої – українські захисники – продовжують боротися за свободу і незалежність своєї країни.

Раніше ми повідомляли, про Прильоти в окупованому Скадовську. Зібрали все, що відомо на цей час

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024