Окупанти провели автопробіг на честь Дня Росії в Генічеську: з кожним таким заходом учасників меншає

13 Червня 2024, 08:44
Окупаційний пробіг в Генічеську 1333
Окупаційний пробіг в Генічеську

Окупанти провели автопробіг на честь Дня Росії у Генічеську.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел новин.

В тимчасово окупованому Генічеську окупанти організували автопробіг на честь Дня Росії, у якому взяли участь проросійськи налаштовані мешканці та колаборанти. У колоні, що проїхала вулицями міста, було близько 50 автомобілів з російськими державними прапорами.

«День Росії – це свято незалежної, сильної, багатонаціональної країни. Це день, коли кожен громадянин може пишатися своєю Батьківщиною», – заявила співголова «Народного фронту Херсонської області» Наталія Тищенко.

Варто зазначити, що з кожною такою пропагандистською подією учасників стає все менше. Минулі пробіги, які були приурочені до виборів та інших подій в окупованому Генічеську, збирали більше учасників, кількість яких поступово зменшується. Це може бути повʼязано не тільки з тим, що навіть затяті прихильники Росії вже втомлюються від «ура-патріотизму», який навʼязує кремлівська пропаганда, а і з тим, що справи в окупованому Генічеську у загарбників стають дедалі гіршими. Через тотальне зниження зарплат у працівників бюджетної сфери почався поступовий відтік людей з міста. Настрої у місцевих колаборантів також не на висоті.

Організований автопробіг є черговою спробою окупаційної влади нав'язати свою ідеологію та створити ілюзію підтримки серед місцевого населення. Водночас, подібні заходи спрямовані на демонстрацію контролю та зміцнення окупаційного режиму на захоплених територіях.

Ці дії окупантів є частиною ширшої стратегії, спрямованої на легітимізацію їхньої присутності в Україні та перекручування реальності. Насправді, такі заходи слугують лише інструментом пропаганди, покликаним відвернути увагу від незаконності російської агресії та окупації українських земель.

Місцеві мешканці, які змушені жити під окупаційним режимом, продовжують стикатися з тиском та переслідуваннями, а справжні патріоти України продовжують боротися за свободу та незалежність своєї країни, незважаючи на всі зусилля окупантів.

Раніше ми повідомляли, що Соціальна криза на Херсонщині зростає: окупанти збираються провести ярмарку працевлаштування

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024