Своїх нє бросаєм: в окупованому Генічеську пропагандисти роздали водіям пряники, які робили для відправки загарбникам на фронт

13 Червня 2024, 08:58
Російська пропаганда в Генічеську 1124
Російська пропаганда в Генічеську

Окупанти в Генічеську до Дня Росіі роздавали пряники та ленти-триколори на блокпостах.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

В  місті Генічеськ, окупаційна влада разом з волонтерами «Єдіной Росіі» організувала роздачу понад тисячі лент-триколорів і сотні пряників на честь Дня Росії.

Проте є нюанс. Ці пряники, зроблені в кольорах російського прапора, були виготовлені напередодні на примусовому майстер-класі учнями місцевих шкіл під керівництвом російських пропагандистів з осередку партії «Єдіная Росія». Всі пряники, які діти примусово розмалювали на цьому «майстер-класі», пропагандисти обіцяли відправити на фронт для російських військових злочинців, які вбивають українців. Чому вони передумали, пропагандисти не повідомили. Чи то вони не дуже люблять своїх «захисників», чи тим, кому призначалися ласощі, вони більше ніколи не знадобляться – в окупаційних ЗМІ не повідомили.

Захід відбувся за підтримки військової комендатури, яка активно підтримує пропагандистські заходи в окупованому місті.

«День Росії є символом єдності і солідарності всіх громадян Російської Федерації. Ми відзначаємо цей святковий день відкрито та з гордістю, що наші сили здатні на великі звершення», – прокоментував один з організаторів роздачі.

Подібні заходи є спробою окупаційної влади створити ілюзію підтримки серед місцевого населення та легітимізувати свою присутність на території, яка є невід'ємною частиною України.

Раніше ми повідомляли, що В окупованому Генічеську «Єдіная Росія» розмалювала пряники для загарбників на фронті: вийшло не дуже

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024