Окупанти виявили порушення у власних ремонтах шкіл в Генічеську: це було прогнозовано ще до початку ремонтів

15 Червня 2024, 16:22
Порушення в ремонтах шкіл в Генічеську 1157
Порушення в ремонтах шкіл в Генічеську

Окупанти виявили численні порушення у власних ремонтах шкіл в Генічеську.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

В окупованому Генічеську під час інспекції ремонтних робіт у школі №4 виявили численні недоліки та порушення. Заступник голови окупаційного уряду Херсонської області Сергій Черевко повідомив про серйозні проблеми у навчальному закладі, зокрема, неготовність харчоблоку та санвузлів в основному корпусі будівлі. Також були виявлені проблеми з витяжкою та вентиляцією.

«Метою нашої поїздки є визначити нерозв'язані проблеми та спробувати їх трансформувати в завдання, які слід виконати приблизно до 15 серпня», — зазначив представник окупантів.

Виявлені порушення свідчать про низьку кваліфікацію російських гастарбайтерів, залучених до ремонтних робіт. Це вже не перший випадок, коли якість виконаних робіт викликає серйозні сумніви. Результати інспекції підкреслюють системні проблеми, що виникають через недостатній контроль та відсутність професіоналізму серед робітників.

Окрім цього, варто зазначити, що подібні проблеми часто пов'язані з розкраданням бюджетних коштів. Кошти, виділені на ремонт, не доходять до свого призначення, осідаючи в кишенях гауляйтера Сальдо та його близького оточення. Це призводить до ще більшого погіршення ситуації в освітніх закладах та інших соціально важливих об'єктах на окупованих територіях.

Таким чином, окупаційна влада не лише не забезпечує належний рівень життєдіяльності на захоплених територіях, але й сприяє подальшій деградації інфраструктури через корупційні схеми та некомпетентність. 

Раніше ми повідомляли, що Окупанти показали, як виглядає школа-інтернат в окупованому Генічеську: чи стане вона таким же довгобудом, як Школа№3

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024