Росіяни продовжують поширювати пропаганду серед дітей в окупованому Генічеську: стало відомо, що на цей раз

19 Червня 2024, 08:56
Російська пропаганда для дітей в Генічеську 940
Російська пропаганда для дітей в Генічеську

Росіяни ширять пропаганду через «уроки безпеки» в окупованому Генічеську.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

В окупованому Генічеську російські окупанти продовжують поширювати свою пропаганду, цього разу – знову серед дітей. Окупаційні інспектори МНС Росії провели «урок безпеки» для школярів у рамках акції «Вода — безпечна територія». На перший погляд, заходи були спрямовані на те, щоб розказати дітям про безпеку поводження на воді. Однак, насправді такі події націлені на те, щоб надати вигляд нормального життя в окупації та привчати дітей до постійної присутності військових і поліцейських.

Урок, який відбувся для дітей, що відвідують шкільний табір, організували співробітники державної інспекції з «маломірних суден ГУ МНС Росії по Херсонській області». 

«Без дотримання всіх необхідних заходів обережності, приємне проведення часу біля води може обернутися трагедією. Саме тому разом із дітьми ми розглянули випадки, які можуть трапитися на воді, та як надати першу допомогу», — зазначили в окупаційному  відомстві.

Варто зазначити, що на фото, які поширили окупаційні ЗМІ, добре видно, що весь клас та дошка з матеріалами «уроку» заповнені російською сиволікою та проросійськими наративами.

Такі заходи є черговою спробою окупантів показати себе як «захисників» та створити ілюзію стабільного життя на тимчасово окупованих територіях. Водночас російські військові та поліцейські намагаються ширять російську пропаганду серед дітей, та привчають дітей дітей до своєї присутності, пропагуючи свої цінності та наративи. 

Незважаючи на ці зусилля, місцеве населення залишається нелояльним до окупантів, і такі акції лише підкреслюють спроби агресорів маніпулювати свідомістю дітей.

Раніше ми повідомляли, що Окупанти в Генічеську провели конкурс під назвою «Пушкінская красавіца»

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024