Окупанти контролюють обіг металобрухту в Генічеську і Скадовську

22 Червня 2024, 10:04
Металобрухт на Херсонщині 892
Металобрухт на Херсонщині

Окупанти посилюють контроль за обігом металобрухту на Херсонщині.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

На Херсонщині окупанти продовжують активно контролювати обіг лому чорних і кольорових металів. «Міністр промисловості і торгівлі Херсонської області», Іван Сафронов, провів «аткритоє совещаніє» з представниками сектору, де обговорювали «ключові аспекти розвитку та регулювання» цієї важливої для окупантів сфери.

Зустріч, що відбулася в Скадовську та Генічеську, зосереджувалася на питаннях «ефективного управління та забезпечення контролю» за обігом лому. Вибір недарма випав саме на ці два населені пункти. Це одні з небагатьох районних центрів Херсонщини, де окупантам ще є що прізати і вкрасти на металобрухт.

Із висвітленням усіх сторінніх аспектів виявилося, що окупаційна влада визначає цю галузь як одну з «пріоритетних для регулювання та впливу» на місцеву економіку.

Ініціатива з посилення контролю викликала мікроклімат на ринку металобрухту, привертаючи увагу підприємців до необхідності дотримання всіх нормативних вимог і встановлених процедур, що надає окупантам важілі для тиску на підприємців, а також надає можливість влаштовувати корупційні схеми. 

Раніше ми повідомляли, що Гауляйтер Сальдо вже придумав назву не існуючій дорозі з Генічеська через Арабатську Стрілку в Крим

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024