Окупанти обіцяють завершити ремонти в школах Генічеська до 1 вересня: реальна стадія ремонту каже про інше

10 Липня 2024, 09:09
Ремонти в школах Генічеьска 256
Ремонти в школах Генічеьска

Окупанти обіцяють завершити ремонти в школах окупованого Генічеська до 1 вересня, але реальність стану справ каже зовсім про інше.

Про це редакції Район.Генічеськ стало відомо з окупаційних джерел інформації.

В Генічеську окупанти обіцяють завершити ремонтні роботи в школах до 1 вересня, однак відео з репортажу розкриває справжній стан справ. На кадрах чітко видно голі цегляні нештукатурені стіни, відсутність підлоги і дверей, повну розруху в класних кабінетах. Фактично, окупаційний «ремонт» ще знаходиться на стадіі закінчення демонтажу. До 1 вересня залишилося півтора місяці. Завершити ремонт  до 1 вересня не вийде, навіть при повному порушенні всіх технологічних процесів і норм будівництва.

Проте головний окупантський архітектор Андрій Алексєєнко заявив про «поступовість та невеликі відставання від графіку» і підкреслив, що впевнений у вчасному відкритті оновлених навчальних закладів до початку навчального року.

Незважаючи на зусилля окупантів продемонструвати успішність ремонтних робіт, реальна ситуація вказує на те, що навчальні заклади не встигнуть завершити до початку цього наступного року. Генічеська Школа №3 знаходиться у стадії «ремонту» вже 2 роки. Не відкривши її, окупанти розпочали такий же ремонт у Генічеській санаторній школі-інтернаті, де навчалася велика частина учнів із зачиненої Школи №3. Таким чином, обидва навчальні заклади, найближчі до мікрорайону, де зосереджена найбільша кількість дітей в Генічеьску, випали з учбового процесу. Всі ці діти тепер будуть вимушені щоденно діставатися на великі відстані до тих навчальних закладів, які окупанти ще не спаплюжили своїм безглуздим втручанням. 

Причини такий дій з боку окупантів прості. Це не пілкування про добробут місцевого населення. Це банальна жага наживи з боку гауляйтера Сальдо і його оточення. Чим довші і масштабніші такі ремонти, тим більше грошей вони вкрадуть на відкатах і використанню низькокваліфікованих гастарбайтерів. Тому закінчення таких шабашів не цікаво для окупаційної влади.

Раніше ми повідомляли, про Цинічний ремонт: як окупанти в Генічеську «ремонтують» вже відремонтовані до окупації школи

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024