Стало відомо ім'я гауляйтера окупованого Стрілкового на Херсонщині: хто він і звідки

10 Липня 2024, 11:33
Гауляйтер Стрілкового Чічерін Алєксандр Міхайловіч 630
Гауляйтер Стрілкового Чічерін Алєксандр Міхайловіч

Стало віідомо ім'я нового гауляйтера окупованого Стрілкового.

Про це пише телеграм-канал Генічеськ.ua

Cтало відоме ім'я та прізвище нового гауляйтера окупованого курортного села Стрілкове на Арабатській Стрілці, яке довгий час приховували. Ним виявився громадянин Росії Чічерін Алєксандр Міхайловіч.

Алєксандр Чічерін, народжений 21 листопада 1983 року, проживає в Ростові-на-Дону. Він намагався ретельно видалити інформацію про себе в соцмережах, але завдяки фотографії, що з'явилася на телеграм-каналі окупаційної адміністрації Генічеська, вдалося його ідентифікувати та знайти профіль в соцмережах.

Чічерін намагається зберігати анонімність, однак його дії та призначення на посаду гауляйтера викликають багато запитань. Його призначення свідчить про те, що окупанти продовжують насаджувати своїх людей у ключових регіонах, намагаючись посилити контроль над окупованими територіями.

Між тим, колишній колаборант Віктор Подоляк, який раніше скаржився на зраду з боку окупантів, був підібраний гауляйтеркою Генічеська Оленою Терських. Вона забезпечила йому «тепле місце» у сфері розподілу гуманітарної допомоги від російської влади.

Ці призначення та переміщення кадрів серед окупантів демонструють подальше впровадження системи контролю та управління на окупованих територіях, попри те, що спротив місцевого населення залишається високим.

Раніше ми повідомляли, що Колаборантка з Генічеського району Херсонщини отримала вирок: 10 років з конфіскацією майна

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024